Tako Baby Heaven
Kombinovaný kočík Tako Baby Heaven je vhodný pre deti od narodenia. Kočík je moderný veľmi pohodlný a ľahko ovládateľný. Podvozok je vybavený komfortným odpružením, ktoré sa používa u väčšiny vyrábaných kočíkov na svete. Kočík je vybavený obojstrannou parkovacou brzdou. Sedačka kočíka je plne polohovateľná, aby zaručovala komfortné sedenie dieťaťa.

Tako Drifter
Kombinovaný kočík Tako Drifter sa používa od narodenia dieťaťa. Základom kočíka je vylepšený podvozok špeciálne navrhnutý tak, aby kočík bol nielen bezpečný a mäkko odpružený, ale aj ľahko ovládateľný. Kočík je vybavený obojstrannou parkovacou brzdou. Kočík má nová tuningová fúkaná kolesa. Na výrobu kočíka je použitý poťah novej generácie "SPYLON" (látka odpudzujúca vodu, nebledne a dieťaťu zabezpečuje ideálnu teplotu). Pre väčšie bezpečie dieťaťa je poťah kočíka vybavený reflexným lemovaním "Silver Fiber". Podvozok je vybavený komfortným odpružením všetkých kolies. Sedačka kočíka je plne polohovateľná, a zaručuje komfortné sedenie dieťaťu. Vyrobené podľa bezpečnostné európske normy EN 1888/2003.

Tako Fast Rider
Kombinovaný kočík Fast Rider je vybavený obojstrannou elegantným systémom centrálnej brzdy Easy STOP. Na výrobu kočíka je použitý poťah novej generácie "SPYLON". Podvozok kočíka je vybavený komfortným dvojstupňovým odpružením kolies. Nová nafukovacie tuningová kolesá s auto-ventilčekom, možno dohustiť pumpičkou od auta alebo kompresorom u čerpacej stanice. Sedačka kočíka je plne polohovateľná, a zaručuje komfortné sedenie dieťaťu. Strieška kočíka je sklopná a má priehľadové okienko s moskytiérou, ktoré je prekryté poťahom so zipsom. Zadná časť búdy kočíka možno odopnúť. Po odopnutí sa v tejto zadnej časti nachádza letná moskytiéra. Skladanie je jednoduché, kočík je po zložení kompaktný a je vybavený poistkou proti náhodnému rozloženiu. Kočík je vyrobený podľa bezpečnostné európske normy EN 1888/2003.

Tako Jumper X
Športová štvorkolka Jumper X je vhodná pre využitie od narodenia do cca 3 rokov. Predné fúkaná kolieska sú otočné o 360 stupňov s možnosťou aretácie. Kočík Jumper je vybavený novým elegantným centrálnym systémom bŕzd Easy STOP. Nová nafukovacie tuningová kolesá sú s auto-ventilčekom, kolesá možno dohustiť pumpičkou od auta alebo kompresorom u čerpacej stanice. Na výrobu kočíka je použitý poťah novej generácie "SPYLON" (látka odpudzujúca vodu, nebledne a dieťaťu zabezpečuje ideálnu teplotu). Pre väčšie bezpečie dieťaťa je poťah kočíka vybavený reflexným lemovaním Silver Fiber ". Podvozok je vybavený komfortným odpružením všetkých kolies. Búdičku je možné sklopiť alebo ju možno úplne odstrániť. Sedačka kočíka je plne polohovateľná, a zaručuje komfortné sedenie dieťaťu. Skladanie je jednoduché, kočík je po zloženie kompaktný a je vybavený poistkou proti náhodnému rozloženiu. Vyrobené podľa bezpečnostné európske normy EN 1888/2003.

Tako Kiddy
Kombinovaný kočík vhodný od narodenia dieťaťa. Základom kočíka je vylepšený podvozok špeciálne navrhnutý tak, aby kočík bol nielen bezpečný a mäkko odpružený, ale aj ľahko ovládateľný. Kočík je vybavený obojstrannou parkovacou brzdou. Podvozok je vybavený komfortným odpružením, ktoré sa používa u väčšiny vyrábaných kočíkov na svete. Kočík je veľmi pohodlný, mäkký a dobre ovládateľný. Neoddeliteľnou súčasťou kočíka je taška na dieťa, ktorá zaručuje jednoduché prenášanie čerstvo narodených bábätiek. Sedačka kočíka je plne polohovateľná.

Tako Natalia
Kombinovaný kočík vhodný od narodenia dieťaťa. Základom kočíka je vylepšený podvozok špeciálne navrhnutý tak, aby kočík bol nielen bezpečný a mäkko odpružený, ale aj ľahko ovládateľný. Kočík je vybavený obojstrannou parkovacou brzdou. Podvozok je vybavený komfortným odpružením, ktoré sa používa u väčšiny vyrábaných kočíkov na svete. Kočík je veľmi pohodlný, mäkký a dobre ovládateľný. Neoddeliteľnou súčasťou kočíka je taška na dieťa, ktorá zaručuje jednoduché prenášanie čerstvo narodených bábätiek. Sedačka kočíka je plne polohovateľná.

Tako Shaft
Kombinovaný kočík Shaft je vybavený na oboch stranách novým elegantným centrálnym systémom bŕzd Easy STOP. Nová nafukovacie tuningová kolesá sú s auto-ventilčekom, možno je dohustiť pumpičkou od auta alebo kompresorom u čerpacej stanice. Na výrobu kočíka je použitý poťah novej generácie "SPYLON" (látka odpudzujúca vodu, nebledne a dieťaťu zabezpečuje ideálnu teplotu). Pre väčšie bezpečie dieťaťa je poťah kočíka vybavený reflexným lemovaním Silver Fiber ". Podvozok je vybavený komfortným odpružením všetkých kolies. Sedačka kočíka je plne polohovateľná, a zaručuje komfortné sedenie dieťaťu.

Tako Warrior
Poslednou novinkou od firmy Tako je športovo ladená štvorkolka Warrior. Moderný vzhľad konštrukcie kočíka Warrior je dodatočne v predu zosilnený. Konštrukcia, použitá poťahová látka a dizajn kočíka zaujme všetkých, ktorí ocenia komfort a bezpečie. Kočík Warrior je vhodný pre využitie od narodenia dieťaťa do cca 3 rokov. Predné fúkaná kolieska "Thief Bolek" sú otočné o 360 stupňov s možnosťou aretácie. Nafukovacie tuningová kolesá "Thief Bolek", možno dohustiť pumpičkou od auta alebo kompresorom u čerpacej stanice. Kočiar WARRIOR je vybavený centrálnym systémom bŕzd Easy STOP. Na výrobu kočíka sú použité materiály najvyššej kvality, poťahy spĺňajú normy ÖKO - Tex Standard, kočík Warrior je certifikovaný a bol vyrobený podľa bezpečnostnej európskej normy EN 1888/2004. Podvozok je vybavený komfortným dvojpolohovým odpružením kolies. Športová vanička kočíka je plne polohovateľná, a zaručuje komfortné sedenie dieťaťu. Strieška kočíka je sklopná a má priehľadové okienko, ktoré je prekryté poťahom. Športové vaničku a gondoly možno umiestniť, ako v smere jazdy tak iv protismere jazdy. Skladanie kočíka je ľahké, detský kočiar je po zložení kompaktný a je vybavený poistkou proti náhodnému rozloženiu. Rukoväť kočíka je výškovo polohovateľná a je potiahnutá kožu. Nosnosť kočíka cca 15 kg.


 

 

 


počet zobrazení