eShop: Detské kočíky Tako


Firma Tako patrí medzi najväčších výrobcov kočíkov v strednej európe.
Kvalitné kočíky Tako, ktoré sú moderné po dizajnovej stránke, aj po tej bezpečnostnej. Súčasný trh ponúka mnoho druhov kočíkov, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý by Vám a Vášmu dieťaťu vyhovoval najviac.

Kočíky Tako trojkombinácia

Veľmi komfortným riešením sú kočíky Tako v tzv trojkombinácii. Výhodou týchto kočíku je, že majú veľmi jednoduché ovládanie, pohodlné odpruženie, mávajú aj veľa ďalších predností ako je polohovanie sedačky, odnímateľné a nastaviteľné rukoväte, väčší úložný priestor, bezpečnostné pásy a možnosť uchytenia autosedačky, ktorú možno použiť následne do auta, takže nemusíte ku kočíka ďalej dokúpiť ešte autosedačku. Trojkombinační kočíky Tako sú teda vhodnou voľbou aj pre čerstvo narodeného novorodenca.

Kočíky pre dvojičky

Skôr by bol problém získať komplexne vybavený kočík pre dve deti naraz. Súčasný trh je ale k rodičom, ktorým sa narodili dvojčatá, otvorený s možnosťou kúpiť si niektorý z kočíkov určený pre dvojčatá, ktoré sa robia v rôznych prevedeniach. Firma Tako ponúka modely kočíku pre dvojičky Duo Driver a teraz aj novo Jumper Duo s prednými otočnými kolieskami.

Športové kočíky

Ak ste skôr výletné typ rodiny a radi chodíte na dlhšie výpravy a to aj do náročnejšieho terénu, iste nájdete zaľúbenie práve v športových kočíkoch Sportster, ktoré sú určené najmä pre deti od šiestich mesiacov. V jeho príslušenstva nájdete množstvo doplnkov, ktoré Vám pomôžu ku komfortnejšiemu využitie.

Kočíky pre bábiky

Akonáhle dcérky trochu odrastú, budete sa musieť poobzerať po kočíkoch pre bábiky. V takom prípade máte naozaj možnosť veľmi rozmanitého výberu. Kočíky pre bábiky sú miniatúrou veľkého kočíka a majú podobné funkcie ako klasické kočíky.


 

 

 


počet zobrazení