menu
Najväčší výber LED
0904 403 603 (Po-Pia: 8-15 hod)
Puzzle
0
Košík
*** AKCIA: Pri objednávke nad 60€ Vám pribalíme darček podľa aktuálnej ponuky. Platí do 15.07.2024. ***
Kategórie produktov
zber elektroodpadu a použitých batérií a akumulátorov
Kočíky Facebook
Diskusné fórum o stavbe
Najväčší výber detských kočíkov na trhu.

Puzzle

Tovar v kategorií
 
Výrobca
Radenie
  • Najpredávanejšie
  • Najlacnejšie
  • Najdrahšie
  • Podľa názvu
  • Najnovšie
Filter
   
 Počet produktov: 107  z 3  
Puzzle v plechovke safari zvieratá 25 puzzle

Rozprávkovo farebné vzdelávacie puzzle. Hrou sa batoľa učí logickému mysleniu a trpezlivosti. Puzzle sa skladá z 25 dielikov, z ktorých si batoľa môže poskladať rôzne safari zvieratá. Rozmery leva (dĺžka x šírka): 14,5 cm x 17 cm.

5,90€
ks
na objednávku
MUDUKO Zodpovedajúce vzory Vzdelávacie puzzle 3+

MUDUKO Matching Patterns je neobvyklá verzia klasického triediča. Na kartónových kartičkách s rôznymi vzormi sú vyrezané geometrické tvary - úlohou detí je priradiť tvar k príslušnej kartičke. Hra rozvíja motoriku a postreh. Vek: 3+

5,10€
ks
na objednávku
Vzdelávacie puzzle Mozaika 57 dielikov.

Knoflíková mozaika je fantastická vzdelávacia skladačka, ktorá podporuje napr. učenie farieb, počítanie. Farebná súprava obsahuje 45 gombíkov, 10 dosiek a úložný kontajner. Rozmery dosky: 24x24cm, rozmery gombíka 3,5x2,5cm, nádoba:25,5x25,5x4cm.

11,60€
ks
na objednávku
Puzzle v plechovke 30 puzzle

Rozprávkovo farebné vzdelávacie puzzle. Hra naučí vaše batoľa logickému mysleniu a trpezlivosti. Puzzle pozostáva z 30 skladačiek, z ktorých si batoľa môže poskladať 6 rôznych vozidiel. Rozmery školského autobusu (dĺžka x šírka): 17,5 cm x 10,5 cm.

4,50€
ks
na objednávku
Hádanky v plechovke 24 hádaniek

Rozprávkovo farebné vzdelávacie puzzle. Hra naučí vaše batoľa logickému mysleniu a trpezlivosti. Puzzle sa skladá z 24 dielikov, z ktorých si batoľa môže poskladať rôzne zvieratká. Rozmery ryby (dĺžka x šírka): 6,5 cm x 5,5 cm.

5,00€
ks
na objednávku
Vzdelávacie puzzle ovocie/zelenina 25 skladačiek

Rozprávkovo farebné vzdelávacie puzzle. Na dlhé hodiny vtiahne batoľa do deja a povzbudí ho k objavovaniu sveta farieb a tvarov. Obsahuje 25 puzzle, z ktorých si batoľa môže poskladať rôzne druhy ovocia a zeleniny. Veľkosť puzzle: 6x6cm.

4,60€
ks
na objednávku
Puzzle v plechovke Vozidlá 24 puzzle

Rozprávkovo farebné vzdelávacie puzzle. Hrou sa batoľa učí logickému mysleniu a trénuje pamäť. Puzzle pozostáva z 24 skladačiek, z ktorých si batoľa môže poskladať rôzne typy vozidiel. Rozmery puzzle: 5,5x6 cm.

3,70€
ks
na objednávku
Magnetické puzzle obleč bábiku 51ks.

Skvelá hádanka - obleč si svoju bábiku. Priláka pozornosť každého batoľaťa. Zábavné vytváranie rôznych scén. Vytváranie obrázkov podporuje kreativitu a predstavivosť dieťaťa. Obsah sady: magnetická tabuľa, 6 kariet, 51 hádaniek. Veľkosť dievčatka: 12 cm.

12,30€
ks
na objednávku
Drevené rozprávkové puzzle v plechovke so slonom 60 dielikov

Rozprávkové zvieracie puzzle v kovovej plechovke. Ideálna aktivita pre batoľatá na dlhé hodiny. Puzzle pomáhajú rozvíjať manuálne zručnosti a precvičujú pamäť. Počet dielikov: Materiál: kartón. Rozmery skladačky: rozmery: 22,5x14x0,3 cm.

3,10€
ks
na objednávku
Kreatívne puzzle 2v1 cestná vozovka 40 dielikov

Fantastické puzzle 2 v 1 - poslúžia ako zábavná puzzle hra, ale aj ako jazdná dráha pre všetky autíčka vášho dieťaťa. Rozvíja manuálne zručnosti a kreativitu. Materiál: PVC a guma. Šírka puzzle: 8,5 cm Hrúbka: 3 mm. Počet dielikov: 3 ks: 40.

54,20€
ks
na objednávku
Puzzle 1000 Marvel

Užite si skladanie puzzle aj medzi dospelými. Tieto puzzle majú 1000 kusov s obľúbenými hrdinami Marvel.

7,30€
ks
na objednávku
Puzzle 1500 Venezia 31668

Scenéria uličiek v Benátkach. Puzzle s 1500 dielikmi. Užite si zábavu pri ich skladaní.

15,00€
ks
na objednávku
Drevené detské puzzle - rôzne druhy

Roztomilé detské drevené puzzle rôzne druhy. Možnosť výberu z niekoľkých motívov. Nevhodné pre deti do 3 rokov,  Rozmer - 10 x 10cm. Cena je za kus. Rôzne druhy.

1,05€
ks
na objednávku
Detské puzzle podlhovasté tvary - rôzne motívy

Obojstranné drevené puzzle. Balenie obsahuje 8ks špachtličiek. Možnosť výberu z niekoľkých druhov.  Rozmer - 22 x 15cm

4,10€
ks
na objednávku
Puzzle 2x20 Paw Patrol 24779

Puzzle 2 x 20 dielikov s obľúbeným motívom Paw Patrol 24779 - Labková patrola čaká na poskladanie!

7,30€
ks
na objednávku
Drevené puzzle auto

Drevené puzzle Auto 10 elements Drevené. Skladačky vyrobené výhradne z dreva sú netoxické, čo z nich robí bezpečnú alternatívu k ich plastovým náprotivkom. Batoľa trénuje koncentráciu a pamäť, rozvíja svoje manuálne zručnosti a predstavivosť. Prostredníctvom hry sa dieťa učí spájať vhodn...

8,95€
ks
na objednávku
Drevené puzzle žirafa

Náučná skladačka, ktorá je dokonalým riešením pre dlhé jesenné večery. Dieťa zlepší svoju koncentráciu a rozvinie svoju fantáziu. Hra spočíva vo vložení príslušného počtu blokov do zodpovedajúceho tvaru, v rozvíjaní tvorivosti a manuálnych schopností dieťaťa. Hračka je určená pre deti vo veku od 3 rokov.

7,60€
ks
na objednávku
Vzdelávacie puzzle - Čas

Náučná hra Hodiny, ktorá spríjemní chvíle vášho dieťaťa tým, že ho naučí pojem zmysel pre čas Hrajte sa spolu! <br><b>Sada obsahuje: </b>30 dielikov puzzle s hodinami a písaným časom. <br>Určené pre deti vo veku 3+. <br>Rozmery balenia [cm]: 29x21x6 Rozmery pr...

11,00€
ks
na objednávku
3D Drevené puzzle - Páv väčší

3D drevené puzzle - Páv väčší. Balenie obsahuje 3 vrstvy drevených dosiek. Kvôli technickej náročnosti odporúčaný vek od 8 rokov.

6,45€
ks
na objednávku
3D Drevené puzzle - Žabka

3D drevené puzzle -Žabka. Balenie obsahuje 2 vrstvy drevených dosiek. Kvôli technickej náročnosti odporúčaný vek od 8 rokov. <br> Rozmery balenia : 23 x 18,5 cm.

2,76€
ks
na objednávku
Puzzle skladačka Zvieratká

Rozvíja kreativitu a manuálne zručnosti dieťaťa, puzzle má krásne farby. Edukačné puzzle sú dokonalým riešením na dlhé jesenné večery. Zábavou je zladiť kváder do vhodného tvaru, v tomto prípade sú to zvieratká. Sada obsahuje: drevené zvieratká. <br> Rozmery produktu [cm]: 17x17x2, n...

6,45€
ks
na objednávku
Puzzle magnetické Dino 30 ks

Puzzle magnetické 30 ks<br> Hračka je určená pre deti 3+.<br> Rozmer hračky je 22 x 29 cm.

13,40€
ks
na objednávku
Puzzle Dinosaurus - skladačka

Rozvíja kreativitu a manuálne zručnosti dieťaťa, puzzle má krásne farby. Edukačné puzzle sú dokonalým riešením na dlhé jesenné večery. Dieťa si zlepší koncentráciu a rozvinie fantáziu! Zábavné je priradiť kváder do vhodného tvaru, v tomto prípade sú to Dinosaury. <br> Rozmery prod...

6,45€
ks
na objednávku
Drevené puzzle Kuchyňa - skladačka

Rozvíja kreativitu a manuálne zručnosti dieťaťa, puzzle má krásne farby. Edukačné puzzle má 12 prvkov a sú dokonalým riešením na dlhé jesenné večery. Dieťa si zlepší koncentráciu a rozvinie fantáziu! Zábavné je priradiť kváder do vhodného tvaru, v tomto prípade sú prvky na varenie. <...

6,45€
ks
na objednávku
Drevené puzzle - Báger

Rozvíja kreativitu a manuálne zručnosti dieťaťa, puzzle má krásne farby. Edukačné puzzle je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery. Dieťa si zlepší koncentráciu a rozvinie fantáziu! <br> Zábavné je priradiť kváder do vhodného tvaru a usporiadať jeden obrázok, v tomto prípade ide...

4,35€
ks
na objednávku
Drevenné puzzle HASIČI

Edukačné puzzle HASIČI je dokonalým riešením na dlhé jesenné večery. Dieťa si zlepší koncentráciu a rozvinie fantáziu! Zábavou je zladiť kváder do vhodného tvaru a usporiadať jeden obrázok, v tomto prípade ide o hasičské auto. <br> Vyrobené z dreva <br> Rozmery produktu [cm]: [cm...

4,35€
ks
na objednávku
ALEXANDER Puzzle pre batoľatá - dievčatá

ALEXANDER Puzzle pre batoľatá - Dievčatá je skladačka určená pre najmenšie deti. Dieliky sú veľké a ich usporiadanie je nekomplikované, takže celá sada bude perfektným úvodom do dobrodružstva s puzzle. Počet kusov: 27.

6,80€
ks
na objednávku
ALEXANDER Puzzle pre batoľatá - stavebné stroje 2+

ALEXANDER Puzzle pre najmenších - Stavebné stroje je puzzle určené pre najmenšie deti. Dieliky sú veľké a ich usporiadanie je nekomplikované, takže celá sada bude ideálnym úvodom do dobrodružstva s puzzle. Počet dielikov: 27.

6,80€
ks
na objednávku
ALEXANDER Magická mozaika Pripínanie gombíkov 600el.

ALEXANDER Magical Mosaics je kreatívna hračka, ktorá umožňuje vytvárať rôzne obrázky. Súprava obsahuje tabuľu, kolíky v 7 farbách a 3 veľkostiach a album inšpirácií. Počet kolíkov: 600.

13,70€
ks
na objednávku
CASTORLAND Puzzle 60el. Lesný pozemok - Traktor s drapákom

Puzzle CASTORLAND sú klasické detské puzzle so 60 dielikmi, z ktorých sa dá poskladať obrázok lesa s traktorom. Skladanie puzzle učí trpezlivosti a precvičuje pamäť. Dieliky majú veľký formát. Zostavený obrázok: 32 x 23 cm. Vek: 5+.

5,10€
ks
na objednávku
CASTORLAND Puzzle 60el. Farma

Puzzle CASTORLAND sú klasické detské puzzle so 60 dielikmi, ktoré tvoria krásny obrázok farebnej farmy. Skladanie puzzle učí trpezlivosti a precvičuje pamäť. Dieliky majú veľký formát. Zostavený obrázok: 32 x 23 cm. Vek: 5+.

4,50€
ks
na objednávku
CASTORLAND Puzzle 120el. Červená čiapočka

Puzzle CASTORLAND sú klasické detské puzzle so 120 dielikmi, z ktorých si môžete poskladať obrázok z rozprávky Červená čiapočka. Skladanie puzzle učí trpezlivosti a precvičuje pamäť. Dieliky majú veľký formát. Zostavený obrázok: 32 x 23 cm. Vek: 6+.

4,90€
ks
na objednávku
CASTORLAND Puzzle 120el. Dinosuar Volcanos - Dinosaury pri sopkách

Puzzle CASTORLAND sú klasické detské puzzle so 120 dielikmi, z ktorých si môžete poskladať krásny obrázok dinosaurov. Skladanie puzzle učí trpezlivosti a precvičuje pamäť. Dieliky majú veľký formát. Usporiadaný obrázok: 32 x 23 cm. Vek: 6+.

4,90€
ks
na objednávku
CASTORLAND Puzzle 120el. Mačiatka s kvetmi

Puzzle CASTORLAND sú klasické detské puzzle so 120 dielikmi, z ktorých sa dá poskladať krásny obrázok mačiek v kvetoch. Skladanie puzzle učí trpezlivosti a precvičuje pamäť. Dieliky majú veľký formát. Usporiadaný obrázok: 32 x 23 cm. Vek: 6+

5,20€
ks
na objednávku
CASTORLAND Puzzle 180el. Planéty a ich mesiace

Puzzle CASTORLAND sú klasické detské puzzle so 180 dielikmi, z ktorých si môžete poskladať krásny obrázok slnečnej sústavy. Skladanie puzzle učí trpezlivosti a precvičuje pamäť. Dieliky majú veľký formát. Usporiadaný obrázok: 32 x 23 cm. Vek: 7+.

5,60€
ks
na objednávku
CASTORLAND Puzzle 180el. Domáce zvieratá v parku

Puzzle CASTORLAND sú klasické detské puzzle so 180 dielikmi, z ktorých si môžete poskladať krásny obrázok so zvieratkami v parku. Skladanie puzzle učí trpezlivosti a precvičuje pamäť. Dieliky majú veľký formát. Zostavený obrázok: 32 x 23 cm. Vek: 7+.

5,80€
ks
na objednávku
 Počet produktov: 107  z 3  
Newsletter
Chcete dostávať info o zľavách a novinkách?
Registrujte sa na odber newslettera.

Používame súbory cookie

Náš e-shop používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie webových stránok. Okrem toho používame súbory cookie aj na anonymné analytické účely, ktoré nám pomáhajú lepšie porozumieť vašim preferenciám a zlepšovať naše služby. Ak s používaním týchto súborov cookie nesúhlasíte, môžete ich odmietnuť. Vaše rozhodnutie nebude mať vplyv na základné fungovanie e-shopu.

Zobraziť podrobnosti